$163,350
- Land
- 2.5 Acres
- $65,340 per Acre
600 Mill St, Bethalto, IL 62010
600 Mill St, Bethalto, IL 62010$163,350
600 Mill St, Bethalto, IL 62010
600 Mill St, Bethalto, IL 62010
$215,000
Bella Plan at Patriots Crossing, Bethalto, IL 62010
$1,200,000
800 Block Prairie St, Bethalto, IL 62010
Paige Davis Key Real Estate
$493,000
Scarlett Plan at Patriots Crossing, Bethalto, IL 62010
$370,000
209 Hickory Dr, Bethalto, IL 62010
Kristin Tate Legacy Realty & Auction, Llc
$150,000
628 Valley View Dr, Bethalto, IL 62010
Kevin Barbier Barbier Agency
$114,900
900 Albers Ln, Bethalto, IL 62010
Sharon Pratt RE/MAX River Bend
$359,900
205 Wrigley Field Dr, Bethalto, IL 62010
Jared Childress Market Pro Realty, Inc
$349,000
Herndon Plan at Patriots Crossing, Bethalto, IL 62010
$37,990
0 Patriot's Crossing Subdivision Unit 23021104, Bethalto, IL 62010
0 Patriot's Crossing Subdivision Unit 23021104, Bethalto, IL 62010$335,000
193 Meadow Dr, Bethalto, IL 62010
Tricia Sisk Coldwell Banker Brown Realtors
$30,900
0 Sage Creek Lots Unit 19013762, Bethalto, IL 62010
0 Sage Creek Lots Unit 19013762, Bethalto, IL 62010$28,500
0 Kutter Aljets Place Lots Unit 19013797, Bethalto, IL 62010
0 Kutter Aljets Place Lots Unit 19013797, Bethalto, IL 62010$360,000
201 Cross Creek Dr, Bethalto, IL 62010
Tracy Payne RE/MAX Alliance
$205,000
117 Stuart St, Bethalto, IL 62010
Stacy Redmon Coldwell Banker Brown Realtors
$475,000
528, 530A&B Mill St, Bethalto, IL 62010
Sharon Pratt RE/MAX River Bend
$330,000
117 Garrettford Dr, Bethalto, IL 62010
Jill Cummings RE/MAX Alliance