$300,000
- Land
- 5.9 Acres
- $50,847 per Acre
0 Firehouse Rd, Glenmore, VA 24590
0 Firehouse Rd, Glenmore, VA 24590$300,000
0 Firehouse Rd, Glenmore, VA 24590
0 Firehouse Rd, Glenmore, VA 24590$249,900
5290 Dixie Hill Rd, Buckingham, VA 23921
Jason Meeks MEEKS REALTY
$375,000
13126 W James Anderson Hwy, Buckingham, VA 23921
Page George Maison Real Estate Boutique
$250,000
60 W James Anderson Hwy, Buckingham, VA 23921
60 W James Anderson Hwy, Buckingham, VA 23921$250,000
5.3 Ac W James Anderson Hwy, Buckingham, VA 23921
5.3 Ac W James Anderson Hwy, Buckingham, VA 23921$369,900
TBD Patteson Rd, Buckingham, VA 23921
Heather Grubb FIRST CHOICE REALTY, INC
$69,900
6.939 Ac Axtell Rd, Scottsville, VA 24562
6.939 Ac Axtell Rd, Scottsville, VA 24562$69,900
6.939 Axtell Rd, Scottsville, VA 24562
6.939 Axtell Rd, Scottsville, VA 24562$39,900
3.1 Ac Axtell Rd, Scottsville, VA 24562
3.1 Ac Axtell Rd, Scottsville, VA 24562$55,000
0 SE Meadow Creek Rd Unit 1, Buckingham, VA 23921
0 SE Meadow Creek Rd Unit 1, Buckingham, VA 23921$55,000
0 SE Meadow Creek Rd Unit 676080, Buckingham, VA 23921
0 SE Meadow Creek Rd Unit 676080, Buckingham, VA 23921$99,900
0 N James Madison Hwy Unit 365838, Buckingham, VA 23936
0 N James Madison Hwy Unit 365838, Buckingham, VA 23936$239,000
319 Ivy Rd, Buckingham, VA 23921
Marshall Simpson RE/MAX ADVANTAGE PLUS
$585,000
143 High School Rd, Buckingham, VA 23921
Laura Jones EXP Realty, LLC
$64,900
1738 Miller Camp Rd, Buckingham, VA 23921
1738 Miller Camp Rd, Buckingham, VA 23921$1,035,000
3162 Oak Mill Rd, Buckingham, VA 23921