$149,900
- Land
- 2.35 Acres
- $63,787 per Acre
2 Pleasant Hill Rd, Eau Claire, WI 54703
2 Pleasant Hill Rd, Eau Claire, WI 54703$149,900
2 Pleasant Hill Rd, Eau Claire, WI 54703
2 Pleasant Hill Rd, Eau Claire, WI 54703$215,000
7454 Dellview Rd, Sparta, WI 54656
Robbie Nelson United Country Midwest Lifestyle Properties LLC
$585,000
1144 120th Ave SW, Byron, MN 55920
Shawn Buryska Coldwell Banker Realty
$419,000
1814 Northern Heights Ln NE, Rochester, MN 55906
Dave Edwards Dwell Realty Group LLC
$369,000
1332 Harvest Cir, Holmen, WI 54636
Leslie Boyea Quorum Enterprises, Inc.
$485,000
703 Bush St, Red Wing, MN 55066
John Rohan
Red Wing Homes For Sale
(651) 461-1048
$925,000
659 Acadia Way, Verona, WI 53593
Sarah Deischer Sprinkman Real Estate
$310,000
1320 Marjorie St, Hammond, WI 54015
Amy McCune
Realty ONE Group SIMPLIFIED
(715) 602-1584
$125,000
724 N Sycamore St, Monticello, IA 52310
Ali Fortin Pinnacle Realty LLC
$239,000
706 2nd Ave NW, Cascade, IA 52033
Steve Besler eXp Realty, LLC
$825,000
1122 Willow Run, Verona, WI 53593
Caleb Payne Madcityhomes.Com
$279,500
26116 209th Ave, Delhi, IA 52223
Joan Deppe EXIT Realty Driftless Group
$729,990
W13514 Wisconsin 71, Melrose, WI 54642
Katie Johnson Assist 2 Sell Premium Choice Realty, LLC
$524,900
2957 E Princeton Ave, Eau Claire, WI 54703
Mary Rufledt Elite Realty Group, LLC
$350,000
S1551 County Road I, Alma, WI 54610
Shelley Museus Museus Team Realty, LLC
$180,000
22781 Jackson St, Ettrick, WI 54627
Sade Schmit Edina Realty, Inc.
$319,000
W11515 Wisconsin 95, Alma Center, WI 54611