Homes in 82070 under $200,000
-
-
$155,000
- Land
- 39.92 Acres
- $3,883 per Acre
Tr 161 Chaps St, Laramie, WY 82070
Tr 161 Chaps St, Laramie, WY 82070 -
$135,000
- Land
0 Colorado Ave Unit 11604897, Laramie, WY 82070
0 Colorado Ave Unit 11604897, Laramie, WY 82070 -
$100,000
- Land
- 35 Acres
- $2,857 per Acre
0 Ferret Cir Unit IRE1055894, Sand Creek Township, CO 82070
0 Ferret Cir Unit IRE1055894, Sand Creek Township, CO 82070 -
$155,000
- Land
- 40.03 Acres
- $3,872 per Acre
199 Maverick Way, Laramie, WY 82070
199 Maverick Way, Laramie, WY 82070 -
$197,900
- Land
- 53.59 Acres
- $3,693 per Acre
TRACT 62 Ridgeline Dr, Laramie, WY 82070
TRACT 62 Ridgeline Dr, Laramie, WY 82070 -
$145,000
$15K PRICE DROP- Land
- 40.31 Acres
- $3,597 per Acre
0 Big Hollow Rd Unit LotWP002 16829740, Laramie, WY 82070
0 Big Hollow Rd Unit LotWP002 16829740, Laramie, WY 82070 -
$165,000
- Land
- 44 Acres
- $3,750 per Acre
329 Wild Horse Ranch, Laramie, WY 82070
329 Wild Horse Ranch, Laramie, WY 82070 -
$165,000
- Land
- 40.13 Acres
- $4,112 per Acre
WHR Tract 117, Laramie, WY 82070
WHR Tract 117, Laramie, WY 82070 -
$175,000
$5K PRICE DROP- Land
- 61.61 Acres
- $2,840 per Acre
330 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070
330 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070 -
-
$135,000
- Land
- 39.85 Acres
- $3,388 per Acre
372 WHR TR Twin Buttes Vista Dr, Laramie, WY 82070
372 WHR TR Twin Buttes Vista Dr, Laramie, WY 82070 -
$169,000
- 1 Bed
- 1 Bath
- 672 Sq Ft
109 Russell St, Laramie, WY 82070
109 Russell St, Laramie, WY 82070Brian Petersen United Country Real Estate Lariat Realty LLC
-
$160,000
- Land
- 37.2 Acres
- $4,301 per Acre
Lot 113 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070
Lot 113 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070 -
$149,000
- Land
- 40 Acres
- $3,725 per Acre
0 Laramie Overlook Rd, Livermore, CO 82070
0 Laramie Overlook Rd, Livermore, CO 82070 -
$135,000
- Land
- 41 Acres
- $3,293 per Acre
Tr 305 Bighorn Dr, Laramie, WY 82070
Tr 305 Bighorn Dr, Laramie, WY 82070 -
$163,500
- Land
- 3.7 Acres
- $44,189 per Acre
TBD Valor Rd, Laramie, WY 82070
TBD Valor Rd, Laramie, WY 82070 -
$190,000
- Land
- 19.48 Acres
- $9,754 per Acre
Lot 9 Block 2 Vista Grande Estates, Laramie, WY 82070
Lot 9 Block 2 Vista Grande Estates, Laramie, WY 82070 -
$137,000
- Land
- 14,374 Sq Ft
- $415,152 per Acre
1710 Geronimo Way, Laramie, WY 82070
1710 Geronimo Way, Laramie, WY 82070 -
$135,000
$15K PRICE DROP- Land
- 35.78 Acres
- $3,773 per Acre
22 WHR Bronco Rd, Laramie, WY 82070
22 WHR Bronco Rd, Laramie, WY 82070 -
$135,000
$4K PRICE DROP- Land
- 40.06 Acres
- $3,370 per Acre
TR 367 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070
TR 367 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070 -
$150,000
- Land
- 14,374 Sq Ft
- $454,545 per Acre
1214 & 1218 3rd St, Laramie, WY 82070
1214 & 1218 3rd St, Laramie, WY 82070 -
$145,000
- Land
- 7.57 Acres
- $19,155 per Acre
Lot 2A Vista Grande Estates, Laramie, WY 82070
Lot 2A Vista Grande Estates, Laramie, WY 82070 -
$135,000
- Land
- 41 Acres
- $3,293 per Acre
Tract 305 Big Horn 213, Laramie, WY 82070
Tract 305 Big Horn 213, Laramie, WY 82070 -
$175,000
- Land
- 35.09 Acres
- $4,987 per Acre
Track 26 Timber Canyon Ranch, Laramie, WY 82070
Track 26 Timber Canyon Ranch, Laramie, WY 82070 -
$155,000
- Land
- 36.76 Acres
- $4,217 per Acre
127 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070
127 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070 -
$116,400
$4K PRICE DROP- Land
- 40.3 Acres
- $2,888 per Acre
Tr 91 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070
Tr 91 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070 -
$145,000
$10K PRICE INCREASE- Land
- 40 Acres
- $3,625 per Acre
0 Wild Horse Ranch Rd Unit Lot 38, Laramie, WY 82070
0 Wild Horse Ranch Rd Unit Lot 38, Laramie, WY 82070 -
$125,000
- Land
- 35 Acres
- $3,571 per Acre
Track 10 Wind Song Ranch, Laramie, WY 82070
Track 10 Wind Song Ranch, Laramie, WY 82070 -
$125,000
- Land
- 36.3 Acres
- $3,444 per Acre
0 Wild Horse Ranch Rd Unit Lot 235, Laramie, WY 82070
0 Wild Horse Ranch Rd Unit Lot 235, Laramie, WY 82070 -
$135,000
$4K PRICE DROP- Land
- 40.1 Acres
- $3,367 per Acre
TR 366 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070
TR 366 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070 -
$160,000
- Land
- 44.83 Acres
- $3,569 per Acre
TR 329 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070
TR 329 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070 -
$180,000
- Land
- 40.03 Acres
- $4,497 per Acre
TR 186 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070
TR 186 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070 -
$170,000
- Land
- 39.95 Acres
- $4,255 per Acre
162 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070
162 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070 -
$110,000
- Land
- 40 Acres
- $2,750 per Acre
0 Whr Stallion St &Amp; Latigo Trail Unit Lot 122, Laramie, WY 82070
0 Whr Stallion St &Amp; Latigo Trail Unit Lot 122, Laramie, WY 82070 -
$155,000
- Land
- 37.98 Acres
- $4,081 per Acre
347 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070
347 Wild Horse Ranch Rd, Laramie, WY 82070