$50,000
- Land
- 10.94 Acres
- $4,570 per Acre
0 Wagner Rd Unit 2099638, Jacksonville, FL 32219
0 Wagner Rd Unit 2099638, Jacksonville, FL 32219$50,000
0 Wagner Rd Unit 2099638, Jacksonville, FL 32219
0 Wagner Rd Unit 2099638, Jacksonville, FL 32219$215,000
928 Allison St, Jacksonville, FL 32254
Christopher Moore MOMENTUM REALTY
$335,000
2525 College St Unit 2202, Jacksonville, FL 32204
JOY HICKS RE/MAX SPECIALISTS
$300,000
5771 Gilchrist Rd, Jacksonville, FL 32219
5771 Gilchrist Rd, Jacksonville, FL 32219$237,400
6628 Talking Tree Ct, Jacksonville, FL 32205
JEROME JORDAN GAILEY ENTERPRISES LLC
$750,000
248 Magnolia St, Jacksonville, FL 32204
248 Magnolia St, Jacksonville, FL 32204$499,000
115 W 4th St, Jacksonville, FL 32206
JONATHAN MILLER UNITED REAL ESTATE GALLERY
$145,000
3607 Gilmore St, Jacksonville, FL 32205
Rene Zook KELLER WILLIAMS REALTY ATLANTIC PARTNERS SOUTHSIDE
$139,000
247 W 45th St, Jacksonville, FL 32208
TAYLOR KOOIKER KELLER WILLIAMS REALTY ATLANTIC PARTNERS SOUTHSIDE
$274,900
8249 Paschal St, Jacksonville, FL 32220
Daniel Remigaylo JPAR CITY AND BEACH
$169,400
3645 Edison Ave, Jacksonville, FL 32254
Mark Prideaux CASTILLO REAL ESTATE JAX
$199,900
2909 St Johns Ave Unit 29C, Jacksonville, FL 32205
Wade Griffin COLDWELL BANKER VANGUARD REALTY
$179,900
1110 W 31st St, Jacksonville, FL 32209
MICHAEL SCOTT SUNSHINE REALTY & CO LLC
$172,900
1741 Tyler St, Jacksonville, FL 32209
Mark Feagle
WATSON REALTY CORP
(904) 606-6579
$234,990
436 W 61st St, Jacksonville, FL 32208
LATRECIA COUNTRYMAN LA ROSA REALTY JACKSONVILLE, LLC.