$308,524
1007 Cedar Slough Dr, Jacksonville, FL 32220
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,700 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $181/SF
- 15 Days On Market
Current Estimated Value $308,878
Richmond American Homes Marietta Cove - Seasons
1007 Cedar Slough Dr, Jacksonville, FL 32220