$212,990
6028 Patterson Ave, Jacksonville, FL 32219
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,253 Sq Ft
- Built 2026
Last Sold Summary
- $170/SF
- 20 Days On Market
Current Estimated Value $185,831
Last Listing Agent MERCEDES ST GEORGE REAL BROKER LLC
6028 Patterson Ave, Jacksonville, FL 32219