$81,000
1403 N Myrtle Ave, Jacksonville, FL 32209
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,482 Sq Ft
- Built 1915
Last Sold Summary
- $55/SF
- 8 Days On Market
Current Estimated Value $98,063
Last Listing Agent ERICA LINDSEY KELLER WILLIAMS ST JOHNS
1403 N Myrtle Ave, Jacksonville, FL 32209