$245,000
1284 Bunker Hill Blvd, Jacksonville, FL 32208
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,904 Sq Ft
- Built 1963
Last Sold Summary
- $129/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $254,644
Last Listing Agent RUTHIE PRIME MIDTOWNE REALTY GROUP INC
1284 Bunker Hill Blvd, Jacksonville, FL 32208