$7,678,560
- Land
- 159.97 Acres
- $48,000 per Acre
Ranch 5 N Pass Ranch, Bozeman, MT 5971
Ranch 5 N Pass Ranch, Bozeman, MT 5971$7,678,560
Ranch 5 N Pass Ranch, Bozeman, MT 5971
Ranch 5 N Pass Ranch, Bozeman, MT 5971$165,000
Lot 10 Kirchey Creek Dr, Alberton, MT 59820
Lot 10 Kirchey Creek Dr, Alberton, MT 59820$950,000
650 Capistrano Dr Unit Parcel 4, Kalispell, MT 59901
650 Capistrano Dr Unit Parcel 4, Kalispell, MT 59901$1,750,000
3575 Stucky Rd, Bozeman, MT 59718
Claire Gillam Berkshire Hathaway - Bozeman
$649,000
13 High Country Rd, Plains, MT 59859
Glendon Stoll High Mountain Realty
$385,000
NHN Hadley Rd, Kalispell, MT 59901
NHN Hadley Rd, Kalispell, MT 59901$315,000
991 Mullan Rd E, Superior, MT 59872
991 Mullan Rd E, Superior, MT 59872$515,000
Parcel 3B Snowshoe Ln, Missoula, MT 59801
Parcel 3B Snowshoe Ln, Missoula, MT 59801$145,000
2765 Wylie Dr Unit 59, East Helena, MT 59635
Shawna Korth Big Sky Brokers, LLC
$735,000
3686 Travertine Way Unit A-B, Helena, MT 59602
Freyja Bell Uncommon Ground, LLC
$162,000
Lot 316 Caye Dr, Elmo, MT 59915
Lot 316 Caye Dr, Elmo, MT 59915$2,700,000
1876 Timber Creek Rd, Haugan, MT 59842
Chad Davis Keller Williams Western MT
$2,100,000
37 Quartz Creek Rd, Jefferson City, MT 59638
Cody Bahny Bahny Realty
$635,000
16 Westgate Ave, Bozeman, MT 59718
Denise Andres Realty One Group Peak
$2,099,000
31 Cayuse Trail, Bozeman, MT 59718
Lacy Browne Legacy Brokers
$170,000
Lot 2 Foster Dr, the Silos, MT 59644
Lot 2 Foster Dr, the Silos, MT 59644$3,700,000
TBD Sawtooth Rd Unit Lot 9, Big Sky, MT 59716