Section Image

Alan Medeiros

Atty. Alan Medeiros
2 Closed Sales
$1.3M Total Value
$570K - $680K Price Range
$625K Average Price
Prior 5 years

About Alan

Home Types: House
Years of Experience: 14

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,250,000
Average Sale Price
$625,000
Price Range
$570K - $680K

Alan's Listings and Deals

Alan Medeiros