Section Image

Daniel Garcia

Jason Mitchell Group
2 Closed Sales
$1.1M Total Value
$530K - $559K Price Range
$544.5K Average Price
Prior 5 years

About Daniel

Home Types: House, MultiFamily

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,089,000
Average Sale Price
$544,500
Price Range
$530K - $559K

Daniel's Listings and Deals

Daniel Garcia