Section Image

Diane Gunning

3 Closed Sales
$905K Total Value
$228K - $360K Price Range
$301.7K Average Price
Prior 5 years

About Diane

Home Types: House
Years of Experience: 17

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$360,000
Average Sale Price
$360,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$588,000
Average Sale Price
$294,000
Price Range
$228K - $360K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$317,000
Average Sale Price
$317,000

Diane's Listings and Deals

Agent License: Florida 3197965

Diane Gunning