Section Image

Sherman Hall

Major League Realty, Inc.
2 Closed Sales
$559K Total Value
$160K - $399K Price Range
$279.5K Average Price
Prior 5 years

About Sherman

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$559,000
Average Sale Price
$279,500
Price Range
$160K - $399K

Sherman's Listings and Deals

Agent License: Texas 0840287

Sherman Hall