$174,000 Lot/Land
0 Balboa Ave, San Diego, CA 92111
- 1.54 Acres
- $112,987 per Acre
$174,000 Lot/Land
0 Balboa Ave, San Diego, CA 92111
$650,000 Lot/Land
0 Trenton Ave Unit PTP2506622, Clairemont Mesa, CA 92117
$600,000 Lot/Land
0 Trenton Ave Unit PTP2506624, Clairemont Mesa, CA 92117
$550,000 Lot/Land
0 Trenton Ave Unit PTP2506625, Clairemont Mesa, CA 92117
$472,000 Lot/Land
0 Morena Blvd Unit NDP2603317, San Diego, CA 92117
$299,000 Lot/Land
0 Trenton Ave Unit PTP2506626, Clairemont Mesa, CA 92117
$224,000 Lot/Land
0 Trenton Ave Unit PTP2506629, Clairemont Mesa, CA 92117
$274,000 Lot/Land
0 Trenton Ave Unit PTP2506627, Clairemont Mesa, CA 92117
$349,000 Lot/Land
3546 Trenton Ave, San Diego, CA 92117
$700,000 Lot/Land
0 Trenton Ave Unit PTP2508162, Clairemont Mesa, CA 92117