$25,000
- Land
- 1.55 Acres
- $16,129 per Acre
0 Romulus Rd, Ralph, AL 35480
0 Romulus Rd, Ralph, AL 35480$25,000
0 Romulus Rd, Ralph, AL 35480
0 Romulus Rd, Ralph, AL 35480$34,900
4605 Magnolia Cir, Northport, AL 35473
4605 Magnolia Cir, Northport, AL 35473$140,000
5120 Stewart Parc Dr, Northport, AL 35473
5120 Stewart Parc Dr, Northport, AL 35473$105,000
10 Hilltop Estates, Northport, AL 35475
10 Hilltop Estates, Northport, AL 35475$40,000
10452 N Davis Rd, Cottondale, AL 35453
10452 N Davis Rd, Cottondale, AL 35453$899,999
14267 Watercolor Dr, Northport, AL 35475
Andrew Gore RE/MAX PREMIERE GROUP
$45,000
0 Stone Ridge Pkwy, Brookwood, AL 35444
0 Stone Ridge Pkwy, Brookwood, AL 35444$334,900
12159 Northside Rd, Berry, AL 35546
Matthew Wright RE/MAX PREMIERE GROUP
$82,500
00 Half Circle Dr, McCalla, AL 35111
00 Half Circle Dr, McCalla, AL 35111$10,000
62 Capstone Blvd, Brookwood, AL 35444
62 Capstone Blvd, Brookwood, AL 35444$59,000
00 Starboard Place, Northport, AL 35475
00 Starboard Place, Northport, AL 35475$315,000
11531 Independence Cir, Duncanville, AL 35456
Alice Maxwell Keller Williams Tuscaloosa
$34,000
14131 Brooke Dr, Tuscaloosa, AL 35405
14131 Brooke Dr, Tuscaloosa, AL 35405$925,000
0000 Sexton Bend Rd, Tuscaloosa, AL 35406
0000 Sexton Bend Rd, Tuscaloosa, AL 35406$1,150,000
15710 Edwardian Dr, Northport, AL 35475
Robby Waldrop Waldrop Residential, LLC
$899,999
0 Gorgas Rd, Berry, AL 35546
0 Gorgas Rd, Berry, AL 35546$605,000
15338 Tierce Lake Rd, Northport, AL 35475
Kelly Hubbert 1st Class Real Estate South Ho