$1,800,000
- Land
- 15.34 Acres
- $117,340 per Acre
0 Pinewood Rd Unit 104, Franklin, TN 37064
0 Pinewood Rd Unit 104, Franklin, TN 37064$1,800,000
0 Pinewood Rd Unit 104, Franklin, TN 37064
0 Pinewood Rd Unit 104, Franklin, TN 37064$1,855,000
3021 Del Rio Pike Unit 27, Franklin, TN 37069
3021 Del Rio Pike Unit 27, Franklin, TN 37069$639,000
7850 W Lick Creek Rd, Primm Springs, TN 38476
7850 W Lick Creek Rd, Primm Springs, TN 38476$1,274,900
1306 Ewell Ln, Brentwood, TN 37027
Christina Logan Tyler York Real Estate Brokers, LLC
$2,599,900
6801 Flat Creek Rd, College Grove, TN 37046
Shanna Dennis Compass Tennessee, LLC
$4,499,900
4745 Harpeth-Peytonsville Rd, Franklin, TN 37064
McClain Franks Battle Ground Realty
$595,000
6446 Drumright Rd, College Grove, TN 37046
6446 Drumright Rd, College Grove, TN 37046$8,750,000
9318 Old Smyrna Rd, Brentwood, TN 37027
Tim Thompson Tim Thompson Premier REALTORS
$3,995,000
6314 Mcdaniel Rd, College Grove, TN 37046
Joe Jennings Berkshire Hathaway HomeServices Woodmont Realty
$1,675,000
3410 Overhill Gardens Unit 2, Franklin, TN 37064
3410 Overhill Gardens Unit 2, Franklin, TN 37064$1,899,000
201 Lake Ridge Ct, Franklin, TN 37069
Regina Smith MERIT Real Estate Advisors
$998,763
4426 Savage Pointe Dr, Franklin, TN 37064
Chris Thompson Towne Creek Realty
$1,469,040
0 Murfreesboro Rd Unit RTC3167578, College Grove, TN 37046
Carrie Frye Drees Homes
$401,250
3206 Hunziker Ln Unit 2, Fairview, TN 37062
3206 Hunziker Ln Unit 2, Fairview, TN 37062$1,599,999
501 Solomon Dr, Franklin, TN 37064
Heather Raymond Compass