$8,869,200
- Land
- 93.36 Acres
- $95,000 per Acre
5436 Parker Branch Rd, Franklin, TN 37064
5436 Parker Branch Rd, Franklin, TN 37064$8,869,200
5436 Parker Branch Rd, Franklin, TN 37064
5436 Parker Branch Rd, Franklin, TN 37064$1,695,000
5016 Buds Farm Ln, Franklin, TN 37064
Jared Johnson Compass
$1,400,000
312 River Oaks Rd, Brentwood, TN 37027
Molly Edmondson Fridrich & Clark Realty
$3,500,000
7289 Harlow Dr Unit 426, College Grove, TN 37046
7289 Harlow Dr Unit 426, College Grove, TN 37046
$2,199,900
The Devonshire II - New Caldera Collection Plan at Tiburon, Brentwood, TN 37027
$1,600,000
8201 Neal Rd, Arrington, TN 37014
Mina Rightmyer luxeSOUTH Realty
$8,000,000
1T Old Hillsboro Rd, Franklin, TN 37064
1T Old Hillsboro Rd, Franklin, TN 37064$625,000
7140 Old Cox Pike Unit B, Fairview, TN 37062
7140 Old Cox Pike Unit B, Fairview, TN 37062$2,699,900
2085 Kidd Rd, Nolensville, TN 37135
Peyman Noman Compass Tennessee, LLC
$829,900
9675 Clovercroft Rd, Nolensville, TN 37135
Phil Hopewell ResultsMLS Realtors
$4,899,900
5026 Hilltop Ln, College Grove, TN 37046
Tim Thompson Tim Thompson Premier REALTORS
$1,449,000
246 Spencer Creek Rd, Franklin, TN 37069
246 Spencer Creek Rd, Franklin, TN 37069$3,295,000
5112 Heron Hill Ln, Thompson's Station, TN 37179
Heidi Green Synergy Realty Network, LLC
$8,300,000
0 Southall Unit RTC3208468, Franklin, TN 37064
0 Southall Unit RTC3208468, Franklin, TN 37064$3,500,000
718 Wilson Pike, Brentwood, TN 37027
Chad Hornick RE/MAX Choice Properties
$2,999,990
104 Hyde Park Trail, College Grove, TN 37046