$470,000
- Land
- 224 Acres
- $2,098 per Acre
0 Tbd Baltic Onkalos Corner Rd, South Range, MI 49963
0 Tbd Baltic Onkalos Corner Rd, South Range, MI 49963$470,000
0 Tbd Baltic Onkalos Corner Rd, South Range, MI 49963
0 Tbd Baltic Onkalos Corner Rd, South Range, MI 49963$129,000
15576 2nd St, Painesdale, MI 49955
KRISTINE WEIDNER (JUKURI) CENTURY 21 AFFILIATED
$20,000
TBD Lot 23 S Whealkate Dr, South Range, MI 49963
TBD Lot 23 S Whealkate Dr, South Range, MI 49963$229,900
17250 3rd St, Atlantic Mine, MI 49905
Julie Waara NORTHERN MICHIGAN LAND BROKERS - H
$20,000
TBD Lot 24 S Whealkate Dr, South Range, MI 49963
TBD Lot 24 S Whealkate Dr, South Range, MI 49963$20,000
TBD Lot 29 S Whealkate Dr, South Range, MI 49963
TBD Lot 29 S Whealkate Dr, South Range, MI 49963$24,000
TBD Huron St, Adams Township, MI 49905
TBD Huron St, Adams Township, MI 49905$188,000
46 Stanton Ave, South Range, MI 49963
Melissa Maki COLDWELL BANKER SCHMIDT REALTORS
$470,000
TBD Baltic-Onkalo's Corner Rd, Adams Township, MI 49905
TBD Baltic-Onkalo's Corner Rd, Adams Township, MI 49905$599,500
15710 Coles Creek Rd, Atlantic Mine, MI 49905
Josh Stein NORTHERN MICHIGAN LAND BROKERS - H