$999,900
- Land
- 6.02 Acres
- $166,096 per Acre
50590 National Rd E, Saint Clairsville, OH 43950
50590 National Rd E, Saint Clairsville, OH 43950Explore Similar Homes Within 10 Miles of Adena, OH
$999,900
50590 National Rd E, Saint Clairsville, OH 43950
50590 National Rd E, Saint Clairsville, OH 43950$2,299,000
9 Township Rd, Rayland, OH 43943
9 Township Rd, Rayland, OH 43943$215,500
77900 Slater Rd, Cadiz, OH 43907
Carol Ann Merritt Carol Goff & Associates
$669,000
3275 County Road 15, Rayland, OH 43943
Shannon Irvin Cedar One Realty
$229,000
7 Fable St, Wheeling, WV 26003
Margaret Molnar Charmed Realty
$495,000
989 Grandview St, Wheeling, WV 26003
Jayla Robinson Charmed Realty
$445,000
12 Forest Hills Dr, Wheeling, WV 26003
Travis Broadwater RE/MAX Broadwater
$445,000
144 Aberdeen Rd, Steubenville, OH 43953
John Guida Guida Realty
$299,900
69142 Woods Rd, Bridgeport, OH 43912
Anna Smith Harvey Goodman, REALTOR
$315,000
166 S Ohio St, Cadiz, OH 43907
Razmine Rouse RE/MAX Edge Realty
$100,000
809 Delia Ave, Martins Ferry, OH 43935
Taylor Talbott Coldwell Banker EvenBay Real Estate LLC
$48,900
54990 Maple Ave, Bridgeport, OH 43912
Markita Thomas RE/MAX Broadwater
$50,000
0 Oldefield Dr Unit 5199643, St. Clairsville, OH 43950
0 Oldefield Dr Unit 5199643, St. Clairsville, OH 43950$119,500
2424 Warwood Ave, Wheeling, WV 26003
Lynn Ullom Karen Ullom Realty
$58,500
111 Hollyhock Ln, Wheeling, WV 26003
111 Hollyhock Ln, Wheeling, WV 26003$70,000
5554 State Route 152, Dillonvale, OH 43917
Nicole Harrigan EXP Realty, LLC.