$830,000
- Land
- 8.5 Acres
- $97,647 per Acre
TBD E 25th Cir, Idaho Falls, ID 83404
TBD E 25th Cir, Idaho Falls, ID 83404$830,000
TBD E 25th Cir, Idaho Falls, ID 83404
TBD E 25th Cir, Idaho Falls, ID 83404$159,000
3439 Lancer Ave, Ammon, ID 83406
3439 Lancer Ave, Ammon, ID 83406$345,000
Lot 7 Eagle Dr, Ammon, ID 83406
Lot 7 Eagle Dr, Ammon, ID 83406$375,000 Open Tue 12:30PM - 2:30PM
2305 Henryanna Ave, Idaho Falls, ID 83404
The Nelson Group Keller Williams Realty East Idaho
$450,000
3810 Summer Cir, Idaho Falls, ID 83404
Steven Phaysounlaphong Silvercreek Realty Group
$159,000
3407 Lancer Ave, Ammon, ID 83406
3407 Lancer Ave, Ammon, ID 83406$340,000
2764 Derrald Ave, Ammon, ID 83406
Jennifer Shippen Real Broker LLC
$419,000
2401 Hoopes Ave, Idaho Falls, ID 83404
Carlos Villagomez Evolv Brokerage
$545,000
1649 Sunny Pine Way, Idaho Falls, ID 83404
Jared Lords Silvercreek Realty Group
$159,000
3337 Lancer Ave, Ammon, ID 83406
3337 Lancer Ave, Ammon, ID 83406$345,000
3735 Woodking Dr, Idaho Falls, ID 83404
3735 Woodking Dr, Idaho Falls, ID 83404$425,000
3557 Stonegate Dr, Ammon, ID 83406
Chris Carney Homes of Idaho
$474,900
3705 Potomac Way, Idaho Falls, ID 83404
Paul Griffin Real Broker LLC
$449,000
2985 Eagle Dr, Ammon, ID 83406
2985 Eagle Dr, Ammon, ID 83406$144,000
3066 Lancer Ave, Ammon, ID 83406
3066 Lancer Ave, Ammon, ID 83406$159,000
3287 Lancer Ave, Ammon, ID 83406
3287 Lancer Ave, Ammon, ID 83406