$1,050,000
- Land
- 313 Acres
- $3,355 per Acre
1430, Boone, OK 73006
1430, Boone, OK 73006$1,050,000
1430, Boone, OK 73006
1430, Boone, OK 73006$617,000
1100 NE King Rd, Apache, OK 73006
1100 NE King Rd, Apache, OK 73006$275,000
318 Walnut South St, Apache, OK 73006
Janis Ferguson THE PROPERTY SHOPPE, LLC
$325,000
401 S Coblake St, Apache, OK 73006
Michael Chappelear Superior Realty LLC
$47,999
223 Oak St, Apache, OK 73006
Rose Watson Home 46, LLC