$490,750
- Land
- 127 Acres
- $3,864 per Acre
0 Lawrence County 128, Imboden, AR 72434
0 Lawrence County 128, Imboden, AR 72434$490,750
0 Lawrence County 128, Imboden, AR 72434
0 Lawrence County 128, Imboden, AR 72434$175,000
000 Heron Trail, Imboden, AR 72434
000 Heron Trail, Imboden, AR 72434$159,500
402 E 1st St, Imboden, AR 72434
Angie Gallaher
United Country Cotham & Co.
(870) 408-8194
$214,500
o Lawrence County 128, Imboden, AR 72434
o Lawrence County 128, Imboden, AR 72434$172,000 Open Sun 1PM - 2:30PM
505 W 3rd St, Imboden, AR 72434
Spencer Foley Coldwell Banker Village Communities
$695,000
135 Walden Trail, Imboden, AR 72434
135 Walden Trail, Imboden, AR 72434$695,000
135 acres Walden Trail, Imboden, AR 72434
135 acres Walden Trail, Imboden, AR 72434$180,000
921 W 3rd St, Imboden, AR 72434
Nathan Camp Carter City and County Realty
$140,000
209 N Virginia St, Imboden, AR 72434
$90,000
2529 Highway 115, Imboden, AR 72434
Jana Caldwell Carter City and County Realty
$369,900
5021 U S 63, Imboden, AR 72434
MacKenzie Orrick Ferguson Realty Group
$340,000
9982 Highway 62 W, Imboden, AR 72434
MacKenzie Orrick Ferguson Realty Group
$115,000
506 W 4th St, Imboden, AR 72434
Erin Dail Coldwell Banker Ozark Real Estate Company Branch