$99,000
- Land
- 59.99 Acres
- $1,650 per Acre
150XX S 450th Ave --, Arlington, AZ 85322
150XX S 450th Ave --, Arlington, AZ 85322$99,000
150XX S 450th Ave --, Arlington, AZ 85322
150XX S 450th Ave --, Arlington, AZ 85322$49,900
35250 W Steinway Dr Unit 287, Arlington, AZ 85322
35250 W Steinway Dr Unit 287, Arlington, AZ 85322$99,000
150XX S 450th Ave, Arlington, AZ 85322
150XX S 450th Ave, Arlington, AZ 85322$31,900
W Steinway Dr, Arlington, AZ 85322
W Steinway Dr, Arlington, AZ 85322$55,000
0 W Sunrise Dr Unit 317, Arlington, AZ 85322
0 W Sunrise Dr Unit 317, Arlington, AZ 85322$69,000
9797 S 349th Ave, Arlington, AZ 85322
9797 S 349th Ave, Arlington, AZ 85322$99,000
387XX W Southern Pacific Trail, Arlington, AZ 85322
387XX W Southern Pacific Trail, Arlington, AZ 85322$95,000
0 W Dobbins Rd Unit 243 6888593, Arlington, AZ 85322
0 W Dobbins Rd Unit 243 6888593, Arlington, AZ 85322$95,000
11XXX S 337th Ave, Arlington, AZ 85322
11XXX S 337th Ave, Arlington, AZ 85322$49,900
9XXX S 350th Ave Unit 13, Arlington, AZ 85322
9XXX S 350th Ave Unit 13, Arlington, AZ 85322$38,000
35000 W Mcneil St Unit 35, Arlington, AZ 85322
35000 W Mcneil St Unit 35, Arlington, AZ 85322$55,000
35344 W Sunrise Dr (Alignment) -- Unit 307, Arlington, AZ 85322
35344 W Sunrise Dr (Alignment) -- Unit 307, Arlington, AZ 85322$40,000
34XXX W Elliot Rd Unit 452, Arlington, AZ 85322
34XXX W Elliot Rd Unit 452, Arlington, AZ 85322$100,000
0 W Carver Rd Unit Lot 5, Arlington, AZ 85322
0 W Carver Rd Unit Lot 5, Arlington, AZ 85322$100,000
0 W Carver Rd Unit Lot 4, Arlington, AZ 85322