$39,900
- Land
- 2.45 Acres
- $16,286 per Acre
N12655 Hemlock Shores Ct, Athelstane, WI 54104
N12655 Hemlock Shores Ct, Athelstane, WI 54104$39,900
N12655 Hemlock Shores Ct, Athelstane, WI 54104
N12655 Hemlock Shores Ct, Athelstane, WI 54104$525,000
N11024 Deer Lake Rd, Athelstane, WI 54104
Jean Amel Premier Properties Realty, LLC
$295,000
W10786 County Road C, Athelstane, WI 54104
Kathryn Conard Venture Real Estate Co
$139,000
N11213 Kahles Ln, Athelstane, WI 54104
Brenda Martin Black Diamond Realty LLC
$189,900
N11956 Jungle Jim Ln, Athelstane, WI 54104
Kathryn Conard Venture Real Estate Co
$168,000
Lt3 Boat Landing 11 Rd, Athelstane, WI 54104
Lt3 Boat Landing 11 Rd, Athelstane, WI 54104$345,000
N10268 Hummingbird Ln, Athelstane, WI 54104
Brenda Martin Black Diamond Realty LLC
$264,900
N11144 Bunny Bay Ln, Crivitz, WI 54114
Kathryn Conard Venture Real Estate Co
$179,900
N12421 Old J Rd, Athelstane, WI 54104
HUNTER (MELVIN) FLANNERY HOMELAND REALTY WI LLC
$195,000
N11134 Nelson Rd, Athelstane, WI 54104
Kurt Kostuch Bigwoods Realty, Inc.
$72,500
W13470 Eagle River Rd, Silver Cliff, WI 54104
W13470 Eagle River Rd, Silver Cliff, WI 54104$75,000
9468 N Star Ln, Stephenson, WI 54104
9468 N Star Ln, Stephenson, WI 54104$190,000
W13924 Lewis Ln, Town of Silver Cliff, WI 54104
Linda Love North Country Real Est
$299,900
N11163 Bunny Bay Ln, Athelstane, WI 54104
Angie Pecor Venture Real Estate Co
$129,900
W10548 Newton Ln, Athelstane, WI 54104
W10548 Newton Ln, Athelstane, WI 54104$39,900
N12051 Holly Rd, Athelstane, WI 54104