$237,000 Lot/Land
0 N Highway 9 County Rd Unit RMAPA1260470, Lewistown, IL 61542
- 23.7 Acres
- $10,000 per Acre
The new homes below are the nearest to your search area
$237,000 Lot/Land
$29,000 Lot/Land
Lot 11 Spoden Ln, Cedar Township, IL 61401
$30,000 Lot/Land
Lot 2 Spoden Ln, Cedar Township, IL 61401
$25,000 Lot/Land
Lot 3 Spoden Ln, Cedar Township, IL 61401
$28,500 Lot/Land
Lot 1 Spoden Ln, Cedar Township, IL 61401
$30,000 Lot/Land
Lot 6 Spoden Ln, Cedar Township, IL 61401
$25,000 Lot/Land
1065 Spoden Ln, Cedar Township, IL 61401
$29,000 Lot/Land
Lot 12 Spoden Ln, Cedar Township, IL 61401
$529,000 Custom Home
14988 E Country Club Dr, Cuba, IL 61427
$179,900 Lot/Land
N 700th Rd, Macomb, IL 61455
$1,195,000 Lot/Land
3070 E County Rd 900, Plymouth, IL 62367
$585,000 Lot/Land
0 Champaign Rd, Colchester, IL 62326
$250,000 Lot/Land
15784 N Cheyenne Dr, Cuba, IL 61427
$1,800,000 Lot/Land
2051 N Main St, Canton, IL 61520
$270,000 Lot/Land
0 N Tarters Ferry, Poverty Ridge, IL 61477
$480,000 Lot/Land
County 14 Lot Unit WP001, Lewistown, IL 61542
$144,500 Lot/Land
Rr N 1800 Rd, Blandinsville, IL 61420
$1,241,108 Lot/Land
1669 Sherwood Rd, Oak Run, IL 61428
$125,000 Lot/Land
125 W Penn Ave, Roseville, IL 61473
$355,000 Lot/Land
1596 Berwick Rd, Berwick, IL 61417
$751,380 Lot/Land
E Babylon Rd, Ellisville, IL 61431
$195,000 Lot/Land
000 N Pheasant Ln, Marietta, IL 61459
$272,844 Lot/Land
Rr East Toot Place Ln, Lewistown, IL 61542
$399,000 Lot/Land
2325 100th St, Monmouth, IL 61462
$612,000 Lot/Land
0 E State Route 95, Marietta, IL 61459