$189,000
- Land
- 40.1 Acres
- $4,713 per Acre
0 Tbd High Ore Rd Unit LotWP001, Boulder, MT 59632
0 Tbd High Ore Rd Unit LotWP001, Boulder, MT 59632$189,000
0 Tbd High Ore Rd Unit LotWP001, Boulder, MT 59632
0 Tbd High Ore Rd Unit LotWP001, Boulder, MT 59632$115,000
NHN (Clipper Lode) Cataract Creek Rd, Boulder, MT 59632
NHN (Clipper Lode) Cataract Creek Rd, Boulder, MT 59632$349,000
17 Quartz Ave, Basin, MT 59631
Theresa Denner eXp Realty - Helena
$109,000
Lot 5 Ruby Mine Rd, Butte, MT 59701
Lot 5 Ruby Mine Rd, Butte, MT 59701$179,000
67 Basin Creek Rd, Basin, MT 59631
67 Basin Creek Rd, Basin, MT 59631$299,000
NHN Bishop Creek Rd, Boulder, MT 59631
NHN Bishop Creek Rd, Boulder, MT 59631$299,900
NHN Bishop Creek Rd, Boulder, MT 59631
NHN Bishop Creek Rd, Boulder, MT 59631$155,000
TBD Mining Claim Access, Basin, MT 59631
TBD Mining Claim Access, Basin, MT 59631