$899,000
- Land
- 7.94 Acres
- $113,224 per Acre
2515 Woodside Rd, Louisville, KY 40207
2515 Woodside Rd, Louisville, KY 40207Explore Similar Homes Within 2 Miles of Bellewood, KY
$899,000
2515 Woodside Rd, Louisville, KY 40207
2515 Woodside Rd, Louisville, KY 40207$2,995,000
3 Casselberry Ct, Louisville, KY 40205
Jon Mand Lenihan Sotheby's Int'l Realty
$1,695,000
1802 Park Boundary Rd, Louisville, KY 40205
Melanie Galloway & Associates Lenihan Sotheby's Int'l Realty
$3,900,000
203 Waterleaf Way, Louisville, KY 40207
Crystalyn Noland Keller Williams Collective
$1,995,000
1029 Alta Vista Rd, Louisville, KY 40205
Jon Mand Lenihan Sotheby's Int'l Realty