$285,000 Lot/Land
0 Parcel D Unit REC8857881, Bennett, CO 80102
- 38.87 Acres
- $7,332 per Acre
$285,000 Lot/Land
0 Parcel D Unit REC8857881, Bennett, CO 80102
$325,000 Lot/Land
0 Tbd Parcel B Unit REC4274053, Bennett, CO 80102
$299,000 Lot/Land
Parcel 5 Converse Rd, Bennett, CO 80102
$269,950 Lot/Land
TBD Schumaker Rd, Bennett, CO 80102
$290,000 Lot/Land
0 Parcel H Unit REC7668907, Bennett, CO 80102
$255,000 Lot/Land
44145 E Iliff Trail Unit 1, Bennett, CO 80102
$275,000 Lot/Land
50700 E 104th Ave, Bennett, CO 80102
$320,000 Lot/Land
1484 S County Road 129, Bennett, CO 80102
$285,000 Lot/Land
0 Tbd Parcel F Unit REC8967925, Bennett, CO 80102
$299,900 Lot/Land
0 Lot 6 144th Ave Unit IRE1051738, Bennett, CO 80102
$275,000 Lot/Land
50900 E 104th Ave, Bennett, CO 80102
$349,000 Lot/Land
Parcel 1 Converse Rd, Bennett, CO 80102
$260,000 Lot/Land
3 N Converse Rd, Bennett, CO 80102
$285,000 Lot/Land
0 Parcel G Unit REC1509032, Bennett, CO 80102
$225,000 Lot/Land
44053 Iron Ranch Rd, Bennett, CO 80102
$260,000 Lot/Land
0 Lot 8 E 112th Ave, Bennett, CO 80102
$299,000 Lot/Land
Parcel 4 Converse Rd, Bennett, CO 80102
$275,000 Lot/Land
50800 E 104th Ave, Bennett, CO 80102
$365,000 Lot/Land
0 Kiowa-Bennett Rd Unit REC8396489, Bennett, CO 80102
$260,000 Lot/Land
2 N Converse Rd, Bennett, CO 80102
$315,000 Lot/Land
0 Lot 14 144th Ave, Bennett, CO 80102
$1,400,000 Lot/Land
1 Vacant Land Penrith, Bennett, CO 80102
$260,000 Lot/Land
0 Lot 7 E 112th Ave, Bennett, CO 80102
$290,000 Lot/Land
51000 E 104th Ave, Bennett, CO 80102
$109,400 Lot/Land
865 Antelope Dr E, Bennett, CO 80102