$2,300,000
- Land
- 15.31 Acres
- $150,229 per Acre
20113 Interstate 30 S, Benton, AR 72015
20113 Interstate 30 S, Benton, AR 72015$2,300,000
20113 Interstate 30 S, Benton, AR 72015
20113 Interstate 30 S, Benton, AR 72015$363,000
3236 Dapple Gray Rd, Benton, AR 72015
Tammy King Century 21 Parker & Scroggins Realty - Bryant
$310,000
3622 Heritage Farm Dr, Benton, AR 72015
Amber Tam Century 21 Parker & Scroggins Realty - Bryant
$315,000
3022 Palomino Dr, Benton, AR 72015
Toni Knowles Crye-Leike REALTORS Bryant
$343,900
2719 Millbrook Dr, Benton, AR 72015
Mark Chilton Baxley-Penfield-Moudy Realtors
$330,000
2824 Whisker Way, Benton, AR 72015
Lindsey Simmons Baxley-Penfield-Moudy Realtors
$222,900
10605 Rambling Brook Dr, Benton, AR 72015
Jennifer Owens Lennar Realty
$219,000
6226 Alcoa Rd, Benton, AR 72015
6226 Alcoa Rd, Benton, AR 72015$296,500
3519 Village Walk Dr, Bryant, AR 72022
Brandon Bruning LPT Realty
$499,999
6000 Sleepy Village Rd, Benton, AR 72015
Beau Rush Exp Realty
$989,900
6805 Alcoa Rd, Benton, AR 72015
6805 Alcoa Rd, Benton, AR 72015$289,900
3815 Wildflower Ln, Benton, AR 72015
Lori Lemley LPT Realty Saline
$649,000
3707 Mount Carmel Rd, Bryant, AR 72022
Baylee Rice ESQ. Realty Group
$699,900
6 acres Interstate 30, Benton, AR 72015
6 acres Interstate 30, Benton, AR 72015$227,900
10601 Rambling Brook Dr, Benton, AR 72015
Jennifer Owens Lennar Realty
$285,000
4013 Evergreen Dr, Benton, AR 72015
Royce Duncan McGraw Realtors - Little Rock