$197,000
- Land
- 8.5 Acres
- $23,176 per Acre
7699 Benzie Hwy, Benzonia, MI 49616
7699 Benzie Hwy, Benzonia, MI 49616$197,000
7699 Benzie Hwy, Benzonia, MI 49616
7699 Benzie Hwy, Benzonia, MI 49616$124,900
00 Landis Rd, Thompsonville, MI 49683
00 Landis Rd, Thompsonville, MI 49683$99,000
0000 Deer Ridge Trail, Lake Township, MI 49617
0000 Deer Ridge Trail, Lake Township, MI 49617$150,000
0 Michigan 22, Cedar, MI 49621
0 Michigan 22, Cedar, MI 49621$165,000
20047 Davis Lake Rd, Traverse City, MI 49684
20047 Davis Lake Rd, Traverse City, MI 49684$25,000
Unit 5 North St, Thompsonville, MI 49683
Unit 5 North St, Thompsonville, MI 49683$244,000
00-2 Carlson Rd, Frankfort, MI 49635
00-2 Carlson Rd, Frankfort, MI 49635$239,000
0000 Landis Rd, Weldon Township, MI 49683
0000 Landis Rd, Weldon Township, MI 49683$274,989
5896 Indian Hill Rd, Honor, MI 49640
5896 Indian Hill Rd, Honor, MI 49640$175,000
00-B Petes Blvd, Crystal Lake Township, MI 49635
00-B Petes Blvd, Crystal Lake Township, MI 49635$225,000
VL 10 Lake Louise Rd, Inland Township, MI 49643
VL 10 Lake Louise Rd, Inland Township, MI 49643$34,000
0 Lost Lake Rd Unit 1943926, Beulah, MI 49640
0 Lost Lake Rd Unit 1943926, Beulah, MI 49640$62,000
Parcel D N Carmean Rd, Interlochen, MI 49643
Parcel D N Carmean Rd, Interlochen, MI 49643$59,000
Lot #9 Kadi Ln, Almira Township, MI 49650
Lot #9 Kadi Ln, Almira Township, MI 49650$120,000
3100 Warren Rd, Beulah, MI 49617
3100 Warren Rd, Beulah, MI 49617$245,000
0 Love Rd Unit 1944655, Benzonia, MI 49616
0 Love Rd Unit 1944655, Benzonia, MI 49616$35,900