$750,000
- Land
- 50.95 Acres
- $14,720 per Acre
4379 Highway 1804, Bismarck, ND 58504
4379 Highway 1804, Bismarck, ND 58504$750,000
4379 Highway 1804, Bismarck, ND 58504
4379 Highway 1804, Bismarck, ND 58504$105,000
2430 80th St SE, Lincoln, ND 58504
2430 80th St SE, Lincoln, ND 58504$1,390,000
10000 76th Ave SE, Bismarck, ND 58504
Darcy Fettig BIANCO REALTY, INC.
$1,390,000
10000 76th Ave SE, Bismarck, ND 58504
Darcy Fettig BIANCO REALTY, INC.