$750,000
- Land
- 31.6 Acres
- $23,734 per Acre
8902 Sibley Dr, Bismarck, ND 58504
8902 Sibley Dr, Bismarck, ND 58504$750,000
8902 Sibley Dr, Bismarck, ND 58504
8902 Sibley Dr, Bismarck, ND 58504$750,000
4379 Highway 1804, Bismarck, ND 58504
4379 Highway 1804, Bismarck, ND 58504$2,496,712
Tbd 48th & Hwy 1804, Bismarck, ND 58504
Tbd 48th & Hwy 1804, Bismarck, ND 58504$110,000
5310 Falconer Dr, Lincoln-Fort Rice, ND 58504
5310 Falconer Dr, Lincoln-Fort Rice, ND 58504$279,900
3734 W Regent Dr, Bismarck, ND 58504
SHANDA MORGAN CORE Real Estate Advisors
$120,000
9301 Darin Dr, Lincoln-Fort Rice, ND 58504
9301 Darin Dr, Lincoln-Fort Rice, ND 58504$490,000
2234 Sherman Dr, Bismarck, ND 58504
DENISE ZIEGLER Better Homes and Gardens Real Estate Alliance Group
$110,000
5300 Falconer Dr, Lincoln-Fort Rice, ND 58504
5300 Falconer Dr, Lincoln-Fort Rice, ND 58504$2,613,600
4801 Sibley Dr, Bismarck, ND 58504
4801 Sibley Dr, Bismarck, ND 58504$639,900
2001 Sherman Dr, Bismarck, ND 58504
AMBER SANDNESS BIANCO REALTY, INC.