$155,000
- Land
- 3.51 Acres
- $44,160 per Acre
2365 80th St SE, Lincoln, ND 58504
2365 80th St SE, Lincoln, ND 58504$155,000
2365 80th St SE, Lincoln, ND 58504
2365 80th St SE, Lincoln, ND 58504$345,000
110 Marshall Loop, Bismarck, ND 58504
Noah Spitzer Realty One Group - Encore
$750,000
2819 Shoreline Cir, Bismarck, ND 58504
2819 Shoreline Cir, Bismarck, ND 58504$379,900
3033 N 19th St, Bismarck, ND 58503
Eric Schlosser CENTURY 21 Morrison Realty
$120,000
9301 Darin Dr, Lincoln-Fort Rice, ND 58504
9301 Darin Dr, Lincoln-Fort Rice, ND 58504$56,500
108 Dolan Dr, Lincoln, ND 58504
108 Dolan Dr, Lincoln, ND 58504$54,500
112 Dolan Dr, Lincoln, ND 58504
112 Dolan Dr, Lincoln, ND 58504$1,199,900
3904 Waterfront Place SE, Mandan, ND 58554
Jamie McLean INTEGRA REALTY GROUP, INC.
$53,900
5865 28th Ave SE, Lincoln, ND 58504
5865 28th Ave SE, Lincoln, ND 58504$129,900
2135 N Washington St Unit 5, Bismarck, ND 58501
Will Gardner CENTURY 21 Morrison Realty
$650,000
100 W Broadway Ave Unit 304, Bismarck, ND 58501
DESRI NEETHER Capital Real Estate Partners
$368,500
1606 N 22nd St, Bismarck, ND 58501
MARY OHLHAUSER CENTURY 21 Morrison Realty
$215,000
505 S 10th St, Bismarck, ND 58504
Bill Dean Better Homes and Gardens Real Estate Alliance Group
$199,900
2500 Centennial Rd Unit 618, Bismarck, ND 58503
MISSY MORITZ BIANCO REALTY, INC.
$335,000
1224 S Highland Acres Rd, Bismarck, ND 58501
MIKE BOHRER VENTURE REAL ESTATE
$364,900
615 N 10th St, Bismarck, ND 58501
Nathan Engh Realty One Group - Encore
$199,900
27 Rutland Cir, Bismarck, ND 58504