$950,000
- Land
- 9.69 Acres
- $98,039 per Acre
TBD E 200 N, Blackfoot, ID 83221
TBD E 200 N, Blackfoot, ID 83221$950,000
TBD E 200 N, Blackfoot, ID 83221
TBD E 200 N, Blackfoot, ID 83221$1,390,000
144 E 400 N, Blackfoot, ID 83221
Joseph James
Silvercreek Realty Group
(208) 298-5492
$875,000
22 E Rich Ln, Blackfoot, ID 83221
Tami Fairchild
Heartland Real Estate
(208) 913-1749
$670,000
24 W 100 N, Blackfoot, ID 83221
Rachel Walchli eXp Realty LLC
$389,000
339 N 210 E, Blackfoot, ID 83221
Jace Wright Real Broker LLC
$139,900
L6B1 S 330 N, Blackfoot, ID 83221
L6B1 S 330 N, Blackfoot, ID 83221$420,000
352 E 300 N, Blackfoot, ID 83221
Elias Trejo Evolv Brokerage
$560,000
19 Autumn Way, Blackfoot, ID 83221
Robert Garvin Assist 2 Sell Southeast Idaho Realty
$295,000
102 E Rich Ln, Blackfoot, ID 83221
Angela Palmer AMP Realty
$482,700
91 W 100 N, Blackfoot, ID 83221
Rick Robinson Real Estate Two70