$292,000
- Land
- 69.53 Acres
- $4,200 per Acre
0 Hampton Ave, Blackville, SC 29817
0 Hampton Ave, Blackville, SC 29817$292,000
0 Hampton Ave, Blackville, SC 29817
0 Hampton Ave, Blackville, SC 29817$499,000
1420 Baltic Rd, Blackville, SC 29817
Michael Stake Mike Stake & Associates
$292,000
00 Hampton Ave, Blackville, SC 29817
00 Hampton Ave, Blackville, SC 29817$135,000
375 Robinson St, Blackville, SC 29817
Ross Nettles Arete Real Estate
$815,000
7901 Ashleigh Rd, Blackville, SC 29817
Rebecca Gutierrez Keller Williams Realty Aiken Partners
$319,900
133 Pleasant Home Rd, Blackville, SC 29817
Terri Scheper NextHome Specialists
$55,000
19897 Solomon Blatt Ave N, Blackville, SC 29817
Dylan Jeffcoat Jeffcoat Realty