$250,000
- Land
- 14 Acres
- $17,857 per Acre
14479 Elk River Rd, Duck, WV 25063
14479 Elk River Rd, Duck, WV 25063$250,000
14479 Elk River Rd, Duck, WV 25063
14479 Elk River Rd, Duck, WV 25063$164,900
14766 Elk River Rd, Duck, WV 25063
Jane Wyatt
RE/MAX Properties of the Valley
(304) 600-8077
$150,000
0 Wolf Creek Rd, Sutton, WV 26601
0 Wolf Creek Rd, Sutton, WV 26601$375,000
0 Tbd Painters Fork, Frametown, WV 26623
0 Tbd Painters Fork, Frametown, WV 26623$270,000
Tbd Little Trace Run, Exchange, WV 26619
Tbd Little Trace Run, Exchange, WV 26619$375,000
Painters Fork Rd, Frametown, WV 26601
Painters Fork Rd, Frametown, WV 26601$270,000
1180 Little Trace Run Rd, Exchange, WV 26619
1180 Little Trace Run Rd, Exchange, WV 26619$4,199,000
0 Triplett Fork Rd Unit Lot WP001, Gassaway, WV 26624
0 Triplett Fork Rd Unit Lot WP001, Gassaway, WV 26624$539,000
94 Dogwood Trail, Napier, WV 26631
GARY WEAVER NELSON HOWARD REAL ESTATE LLC
$315,000
3089 State St, Gassaway, WV 26624
Anna Stewart BOWIE HOME & LAND, LLC
$300,000
7935 Servia Rd, Duck, WV 25063
CASSIE MOATS GARTON REAL ESTATE GROUP
$449,000
5152 Servia Rd Unit 5152, Duck, WV 25063
Stephanie Murphy Better Homes & Gardens Real Estate Kris & Co.
$214,000
815 Stony Creek Rd, Sutton, WV 26601
Monica Harper Central WV Real Estate, LLC
$450,000
5152 Servia Elmira Rd, Duck, WV 25063
Christa Vance Old Colony
$220,000
7265 Bug Ridge Rd, Sutton, WV 26601
Monica Harper Central WV Real Estate, LLC
$79,000
577 Curry Ridge Rd, Napier, WV 26631
Monica Harper Central WV Real Estate, LLC