New Construction Homes for Sale in 98312, WA
-
-
-
Sinclair Ridge Community
$599,990 - $774,990
Bremerton, WA 98312
- 3 - 5 Beds
- 1,726+ Sq Ft
-
$159,950 Lot/Land
6061 Osprey Cir, Bremerton, WA 98312
- 6,969 Sq Ft
- $999,688 per Acre
-
$115,000 Manufactured Home
6116 Kitsap Way, Bremerton, WA 98312
- 2 Beds
- 1 Bath
- 762 Sq Ft
-
$149,950 Lot/Land
0 Sand Dollar Rd W Unit 25928800, Bremerton, WA 98312
- 5.68 Acres
- $26,400 per Acre
-
$3,124,750 Lot/Land
0 Sound Ridge Dr Unit NWM2327509, Bremerton, WA 98310
- 2.5 Acres
- $1,249,900 per Acre
-
$150,000 Lot/Land
1930 Northlake Way NW, Bremerton, WA 98312
- 15,246 Sq Ft
- $428,571 per Acre
-
$180,000 Lot/Land
6069 Osprey Cir, Bremerton, WA 98312
- 9,147 Sq Ft
- $857,143 per Acre
-
$2,587,400 Lot/Land
2800 3rd Ave W, Bremerton, WA 98312
- 16.38 Acres
- $157,961 per Acre
-
$189,500 Lot/Land
6022 Osprey Cir, Bremerton, WA 98312
- 12,632 Sq Ft
- $653,448 per Acre
-
$84,999 Lot/Land
0 Sand Dollar Rd W Unit NWM2509128, Bremerton, WA 98312
- 7,840 Sq Ft
- $472,217 per Acre
-
$74,999 Lot/Land
1 Sand Dollar Rd W, Bremerton, WA 98312
- 7,840 Sq Ft
- $416,661 per Acre
-
$90,000 Lot/Land
235 S Hartford Ave, Bremerton, WA 98312
- 4,356 Sq Ft
- $900,000 per Acre
-
$149,950 Lot/Land
2 xxx Sand Dollar Rd W, Bremerton, WA 98312
- 5.68 Acres
- $26,400 per Acre
-
$175,000 Lot/Land
4545 Kid Haven Ln NW, Bremerton, WA 98312
- 2.27 Acres
- $77,093 per Acre
-
$299,000 Lot/Land
9048 NW Holly Rd, Bremerton, WA 98312
- 2.93 Acres
- $102,048 per Acre
-
$225,000 Lot/Land
2 Larson Ln NW, Seabeck, WA 98380
- 5 Acres
- $45,000 per Acre
-
$170,000 Lot/Land
0 xxxx Vincent Way, Bremerton, WA 98312
- 23,522 Sq Ft
- $314,815 per Acre
-
$885,000 Lot/Land
0 Old Sawmill Place NW Unit NWM2511969, Port Orchard, WA 98312
- 40.96 Acres
- $21,606 per Acre
-
$134,000 Lot/Land
2 W Sherman Heights Rd, Bremerton, WA 98312
- 1.54 Acres
- $87,013 per Acre
-
$275,000 Lot/Land
3 NW Holly Rd, Bremerton, WA 98312
- 5.01 Acres
- $54,890 per Acre
-
$68,999 Lot/Land
425 Skylark Dr W, Bremerton, WA 98312
- 12,632 Sq Ft
- $237,928 per Acre
-
$125,000 Lot/Land
226 Oyster Bay Ave S, Bremerton, WA 98312
- 11,325 Sq Ft
- $480,769 per Acre
-
$99,000 Lot/Land
1309 Times Ave, Bremerton, WA 98312
- 5,227 Sq Ft
- $825,000 per Acre
-
$1,950,000 Lot/Land
126 Lilac Ln, Bremerton, WA 98312
- 2.53 Acres
- $770,751 per Acre
-
$85,000 Lot/Land
5062 NW El Camino Blvd, Bremerton, WA 98312
- 13,503 Sq Ft
- $274,194 per Acre
-
$900,000 Lot/Land
138 Lilac Ln, Bremerton, WA 98312
- 1.69 Acres
- $532,544 per Acre
-
$124,999 Lot/Land
1 XXXX 1st St, Bremerton, WA 98312
- 30,492 Sq Ft
- $178,570 per Acre
-
$115,000 Lot/Land
1171 W Camp Sundown Rd, Bremerton, WA 98312
- 2.32 Acres
- $49,569 per Acre
-
$1,100,000 Lot/Land
0 Werner Rd Unit NWM2391646, Bremerton, WA 98312
- 4.49 Acres
- $244,989 per Acre
-
$45,000 Lot/Land
3659 Green Mountain Rd NW, Bremerton, WA 98312
- 11,761 Sq Ft
- $166,667 per Acre
-
$220,000 Lot/Land
3710 Cartier Dr, Bremerton, WA 98312
- 10,293 Sq Ft
- $931,020 per Acre
-
$40,000 Lot/Land
5803 NW Marks Rd, Bremerton, WA 98312
- 34,848 Sq Ft
- $50,000 per Acre
-
$160,000 Lot/Land
7010 Cormorant Place, Bremerton, WA 98312
- 9,583 Sq Ft
- $727,273 per Acre
-
$200,000 Lot/Land
1981 Chico Way NW, Bremerton, WA 98310
- 21,780 Sq Ft
- $400,000 per Acre
-
$500,000 Lot/Land
6133 Blue Mountain Ln NW, Seabeck, WA 98380
- 4.2 Acres
- $119,048 per Acre
-
$1,850,000 Lot/Land
0 Washington 3, Bremerton, WA 98312
- 12.46 Acres
- $148,475 per Acre
-
$85,000 Lot/Land
3202 17th St, Bremerton, WA 98312
- 10,018 Sq Ft
- $369,565 per Acre
-
$275,000 Lot/Land
1 Larson Ln NW, Seabeck, WA 98380
- 4.88 Acres
- $56,352 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2