$200,000
- Land
- 1.01 Acres
- $198,020 per Acre
9606 Gibson Ave, Jacksonville, FL 32208
9606 Gibson Ave, Jacksonville, FL 32208$200,000
9606 Gibson Ave, Jacksonville, FL 32208
9606 Gibson Ave, Jacksonville, FL 32208$2,000,000
1932 E Adams St, Jacksonville, FL 32202
1932 E Adams St, Jacksonville, FL 32202$425,000
5627 Gilchrist Rd, Jacksonville, FL 32219
5627 Gilchrist Rd, Jacksonville, FL 32219$1,085,000
4100 Beverly Ave, Jacksonville, FL 32208
DWAYNE LARKINS
GEORGE BARNES REALTY SALES AND PROPERTY MANAGEMENT
(904) 906-2239
$350,000
6609 W 5th St, Jacksonville, FL 32254
JANET OGBURN LLC MOXII PRO REALTY
$450,000
6658 Old Kings Rd, Jacksonville, FL 32219
Patty Terry MAXREV, LLC
$450,000
3027 Walter Rd, Jacksonville, FL 32254
Holly Hudson LoKation Real Estate
$525,000
6646 Old Kings Rd, Jacksonville, FL 32219
Patty Terry MAXREV, LLC
$575,000
231 W 6th St, Jacksonville, FL 32206
Sinda Groover EMPIRE NETWORK REALTY
$370,000
6708 Old Kings Rd, Jacksonville, FL 32219
Patty Terry MAXREV, LLC
$329,888
7620 Paschal St, Jacksonville, FL 32220
Crystal Duckworth CRYSTAL CLEAR REALTY, LLC
$350,500
6727 Old Kings Rd, Jacksonville, FL 32219
Patty Terry MAXREV, LLC
$299,000
6859 Old Kings Rd, Jacksonville, FL 32219
Patty Terry MAXREV, LLC
$120,000
0 Kenny Rd Unit 2090850, Jacksonville, FL 32254
0 Kenny Rd Unit 2090850, Jacksonville, FL 32254$365,000
6777 Old Kings Rd, Jacksonville, FL 32219
Patty Terry MAXREV, LLC
$500,000
0 Mcmillan Cir, Jacksonville, FL 32208
0 Mcmillan Cir, Jacksonville, FL 32208$30,000
5034 Moncrief Rd W, Jacksonville, FL 32209