Land & Home Lots for Sale in 70041
-
-
$80,000
- Land
- 1 Acre
- $80,000 per Acre
32720 Highway 11, Buras, LA 70041
32720 Highway 11, Buras, LA 70041 -
$49,900
- Land
- 16,483 Sq Ft
- $131,871 per Acre
42219 Louisiana 23, Venice, LA 70091
42219 Louisiana 23, Venice, LA 70091 -
$109,900
$15K PRICE DROP- Land
- 4 Acres
- $27,475 per Acre
30240 Hwy 23 Hwy, Buras, LA 70041
30240 Hwy 23 Hwy, Buras, LA 70041 -
$130,000
$40K PRICE INCREASE- Land
- 1.3 Acres
- $100,000 per Acre
41735 Louisiana 23, Buras, LA 70041
41735 Louisiana 23, Buras, LA 70041 -
$24,000
$5K PRICE DROP- Land
0 Hwy 23 Hwy Unit 2436082, Buras, LA 70041
0 Hwy 23 Hwy Unit 2436082, Buras, LA 70041 -
$95,000
$15K PRICE DROP- Land
- 4 Acres
- $23,750 per Acre
39128 Boothville River Rd, Buras, LA 70041
39128 Boothville River Rd, Buras, LA 70041 -
$19,000
- Land
- 1 Acre
- $19,000 per Acre
30951 Highway 23 None, Buras, LA 70041
30951 Highway 23 None, Buras, LA 70041 -
$5,500
- Land
- 7,104 Sq Ft
- $33,722 per Acre
221 Navel Orange Dr, Buras, LA 70041
221 Navel Orange Dr, Buras, LA 70041 -
-
$120,000
- Land
- 8 Acres
- $15,000 per Acre
37094 Louisiana 23, Buras, LA 70041
37094 Louisiana 23, Buras, LA 70041 -
$83,900
- Land
- 4.4 Acres
- $19,068 per Acre
0 Louisiana 23, Buras, LA 70041
0 Louisiana 23, Buras, LA 70041 -
$49,000
- Land
- 5.33 Acres
- $9,193 per Acre
0 Highway 23 To Highway 11 Hwy Unit 2533233, Buras, LA 70041
0 Highway 23 To Highway 11 Hwy Unit 2533233, Buras, LA 70041 -
$295,000
$200K PRICE DROP- Land
- 4 Acres
- $73,750 per Acre
31518 Highway 11, Buras, LA 70041
31518 Highway 11, Buras, LA 70041 -
$327,000
$1M PRICE DROP- Land
- 2 Acres
- $163,500 per Acre
0 Falcon Loop, Empire, LA 70041
0 Falcon Loop, Empire, LA 70041 -
$83,900
- Land
- 4.4 Acres
- $19,068 per Acre
0 Highway 23 None, Buras, LA 70041
0 Highway 23 None, Buras, LA 70041 -
-
$110,000
$10K PRICE INCREASE- Land
- 0 Sq Ft
40128 Highway 23, Buras, LA 70041
40128 Highway 23, Buras, LA 70041 -
$61,000
$4K PRICE INCREASE- Land
- 2.29 Acres
- $26,638 per Acre
36815 Louisiana 23, Buras, LA 70041
36815 Louisiana 23, Buras, LA 70041 -
$94,000
$5K PRICE DROP- Land
- 23.58 Acres
- $3,986 per Acre
0 Hwy 23 Hwy Unit 2436090, Buras, LA 70041
0 Hwy 23 Hwy Unit 2436090, Buras, LA 70041 -
$25,000
- Land
- 0 Sq Ft
114 W Shackleford Ln, Buras-Triumph, LA 70041
114 W Shackleford Ln, Buras-Triumph, LA 70041 -
-
$19,000
- Land
- 1 Acre
- $19,000 per Acre
30951 Louisiana 23, Buras, LA 70041
30951 Louisiana 23, Buras, LA 70041 -
$65,000
- Land
- 2.06 Acres
- $31,553 per Acre
326 Buras River Rd, Buras-Triumph, LA 70041
326 Buras River Rd, Buras-Triumph, LA 70041 -
$24,000
$5K PRICE DROP- Land
0 Hwy 23 Hwy Unit 2436086, Buras, LA 70041
0 Hwy 23 Hwy Unit 2436086, Buras, LA 70041 -
$41,900
$7K PRICE DROP- Land
- 1.15 Acres
- $36,435 per Acre
179 & 181 Rambling Rd, Buras, LA 70041
179 & 181 Rambling Rd, Buras, LA 70041 -
$49,900
- Land
- 16,483 Sq Ft
- $131,871 per Acre
42219 Highway 23 None, Venice, LA 70091
42219 Highway 23 None, Venice, LA 70091 -
$45,000
- Land
- 11,891 Sq Ft
- $164,835 per Acre
36574 Highway 11, Buras, LA 70041
36574 Highway 11, Buras, LA 70041 -
$5,500
- Land
- 6,969 Sq Ft
- $34,375 per Acre
177 Navel Orange Dr, Buras-Triumph, LA 70041
177 Navel Orange Dr, Buras-Triumph, LA 70041 -
$61,000
$9K PRICE DROP- Land
- 2.62 Acres
- $23,282 per Acre
0 Highway 23 (Parcel 1609414) Hwy Unit 2468357, Buras, LA 70041
0 Highway 23 (Parcel 1609414) Hwy Unit 2468357, Buras, LA 70041 -
$399,000
$51K PRICE DROP- Land
- 8 Acres
- $49,875 per Acre
41765 Hwy 23 Hwy, Buras, LA 70037
41765 Hwy 23 Hwy, Buras, LA 70037 -
$25,000
- Land
- 17,424 Sq Ft
- $62,500 per Acre
36786 Highway 11 None, Buras, LA 70041
36786 Highway 11 None, Buras, LA 70041 -
$59,000
- Land
- 1.7 Acres
- $34,706 per Acre
0 Highway 23 (Parcel 1690459), Buras, LA 70041
0 Highway 23 (Parcel 1690459), Buras, LA 70041 -
$15,000
- Land
- 0 Sq Ft
0 Hwy 23 Hwy Unit 2542412, Buras, LA 70041
0 Hwy 23 Hwy Unit 2542412, Buras, LA 70041 -
$185,000
$415K PRICE DROP- Land
- 2.8 Acres
- $66,071 per Acre
102-116 Falcon Crest Ln, Buras-Triumph, LA 70041
102-116 Falcon Crest Ln, Buras-Triumph, LA 70041 -
$24,000
$5K PRICE DROP- Land
0 Hwy 23 Hwy Unit 2434853, Buras, LA 70041
0 Hwy 23 Hwy Unit 2434853, Buras, LA 70041 -
$25,000
- Land
- 17,424 Sq Ft
- $62,500 per Acre
36786 Highway 11, Buras, LA 70041
36786 Highway 11, Buras, LA 70041 -
$36,000
$4K PRICE DROP- Land
- 21.58 Acres
- $1,668 per Acre
0 Hwy 23 Hwy Unit 2436087, Buras, LA 70041
0 Hwy 23 Hwy Unit 2436087, Buras, LA 70041 -
$51,000
$7K PRICE DROP- Land
- 4 Acres
- $12,750 per Acre
0 Louisiana 23, Buras, LA 70041
0 Louisiana 23, Buras, LA 70041 -
$5,500
- Land
- 6,969 Sq Ft
- $34,375 per Acre
177 Naval Orange Dr, Buras, LA 70041
177 Naval Orange Dr, Buras, LA 70041
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2