$1,078,000
- Land
- 440 Acres
- $2,450 per Acre
21480 E 1210 Rd, Dill City, OK 73641
21480 E 1210 Rd, Dill City, OK 73641$1,078,000
21480 E 1210 Rd, Dill City, OK 73641
21480 E 1210 Rd, Dill City, OK 73641$114,900
204 Elaine Dr, Foss, OK 73647
Selvia Littlefield Posh Realty, LLC
$149,000
21281 E 987 Rd, Foss, OK 73647
Mark Haney Moxy Realty
$1,230,000
21749 E 1150 Rd, Foss, OK 73647
Amanda Bertelli Eastwood Realty Group Inc BO
$115,000
207 Pioneer Way, Burns Flat, OK 73647
Char Silk eXp Realty, LLC
$199,000
21238 Highway 73, Foss, OK 73647
Crystal Burton Moxy Realty
$98,999
407b Iroquois Trail, Foss, OK 73647
Liz Aragon Aragon Real Estate LLC
$80,000
214 Iroquois Trail, Foss, OK 73647
Robbie Allen Western Oklahoma Realty LLC
$62,000
Unlisted Address
Liz Aragon Aragon Real Estate LLC
$55,000
214 Pawnee Rd, Burns Flat, OK 73647
Liz Aragon Aragon Real Estate LLC
$140,000
12018 N 2110 Rd, Dill City, OK 73641
Ridge Lowrance Moxy Realty
$96,999
308 S Western, Dill City, OK 73641
Liz Aragon Aragon Real Estate LLC
$153,333
305 Seminole Trail, Foss, OK 73647
Liz Aragon Aragon Real Estate LLC
$379,900
21303 E 990 Rd, Foss, OK 73647
Chelsea Spencer-Randolph Moxy Realty