$899,000
- Land
- 1.69 Acres
- $531,953 per Acre
45410 Clarks Mill Rd, Hollywood, MD 20636
45410 Clarks Mill Rd, Hollywood, MD 20636$899,000
45410 Clarks Mill Rd, Hollywood, MD 20636
45410 Clarks Mill Rd, Hollywood, MD 20636$350,000
23145 Marshall Rd, Lexington Park, MD 20653
Janet Weaver RE/MAX One
$415,000
21314 S Essex Dr, Lexington Park, MD 20653
CHARLENE WILSON RE/MAX One
$349,000
419 Seagull Ln, Lusby, MD 20657
Jan Kleponis O'Brien Realty ERA Powered
$539,900
23302 Misty Pond Ln, California, MD 20619
James Dick Long & Foster Real Estate, Inc.
$605,000
43675 Wild Iris St, California, MD 20619
Jennifer Mullennix CENTURY 21 New Millennium
$429,900
12944 Walsh Ln, Lusby, MD 20657
Rachel Hutton JPAR Real Estate Professionals
$259,000
21730 Gambier Place, Lexington Park, MD 20653
Brooke Matthews RE/MAX One
$420,000
44088 Eucalyptus Way, California, MD 20619
Melissa Rodriguez RE/MAX One
$3,000
222 Mcmichaels Dr, Lusby, MD 20657
222 Mcmichaels Dr, Lusby, MD 20657$1,499,900
160 Bamboushay Ln, Dowell, MD 20688
Mark Frisco CENTURY 21 New Millennium
$370,000
45676 Rutherford Blvd, Great Mills, MD 20634
Jonathan Benya EXP Realty, LLC
$899,900
44760 Joy Chapel Rd, Hollywood, MD 20636
Carol Kalmus-Choporis Century 21 Redwood Realty
$670,000
13908 Victory Ln, Solomons, MD 20688
Wayne & Christine Floyd RE/MAX Realty Group
$359,900
45246 Coledorall Ct, California, MD 20619
Shelly Alonso Samson Properties
$215,000
45522 Westmeath Way Unit A31, Great Mills, MD 20634
Wayne & Christine Floyd RE/MAX Realty Group
$895,000
14055 Solomons Island Rd S, Solomons, MD 20688