$300,000
- Land
- 1.1 Acres
- $272,727 per Acre
21733 Puterbaugh Ln, Cassopolis, MI 49031
21733 Puterbaugh Ln, Cassopolis, MI 49031$300,000
21733 Puterbaugh Ln, Cassopolis, MI 49031
21733 Puterbaugh Ln, Cassopolis, MI 49031$39,995
17285 Williamsville St, Cassopolis, MI 49031
17285 Williamsville St, Cassopolis, MI 49031$545,000
65945 Calvin Center Rd, Cassopolis, MI 49031
65945 Calvin Center Rd, Cassopolis, MI 49031$829,000
62546 Diamond View Dr, Cassopolis, MI 49031
Michelle Scott Michigan Lakes Real Estate Team
$52,900
17673 Long Lake Dr, Calvin Township, MI 49031
17673 Long Lake Dr, Calvin Township, MI 49031$264,900
0 Williamsville St, Cassopolis, MI 49031
0 Williamsville St, Cassopolis, MI 49031$69,900
17420 Long Lake Dr Unit Lot 12, Calvin Township, MI 49031
17420 Long Lake Dr Unit Lot 12, Calvin Township, MI 49031$90,000
18678 Smith Ln, Cassopolis, MI 49031
18678 Smith Ln, Cassopolis, MI 49031$749,000
21373 Sail Bay Dr, Cassopolis, MI 49031
Paul Delano Lake Life Realty
$75,000
VL Mount Zion St, Cassopolis, MI 49031
VL Mount Zion St, Cassopolis, MI 49031$86,000
V/L Calvin Center Rd, Cassopolis, MI 49031
V/L Calvin Center Rd, Cassopolis, MI 49031$875,000
21932 Buffalo Ln, Cassopolis, MI 49031
Kevin Foy RE/MAX Lakes
$300,000
64945 Calvin Center Rd, Cassopolis, MI 49031
64945 Calvin Center Rd, Cassopolis, MI 49031$76,500
Unit 15 Long Lake Dr Unit 15, Cassopolis, MI 49031
Unit 15 Long Lake Dr Unit 15, Cassopolis, MI 49031$150,000
0 Calvin Center Rd, Cassopolis, MI 49031
0 Calvin Center Rd, Cassopolis, MI 49031$215,000