$42,000
- Land
- 2.22 Acres
- $18,919 per Acre
0 County Road Y, Embarrass, WI 54933
0 County Road Y, Embarrass, WI 54933Explore Similar Homes Within 10 Miles of Caroline, WI
$42,000
0 County Road Y, Embarrass, WI 54933
0 County Road Y, Embarrass, WI 54933$329,400
0 County Road Y, Clintonville, WI 54929
0 County Road Y, Clintonville, WI 54929$425,000
1207 Kussman Rd, Marion, WI 54950
Joe O'Connor
O'Connor Realty Group
(715) 447-7408
$279,900
W9789 River Bank Rd, Clintonville, WI 54929
Tom O'Connor
O'Connor Realty Group
(715) 989-8102
$1,540,000
W14445 Leisch Ln, Bowler, WI 54416
Luke Gliniecki Whitetail Properties Real Estate, LLC
$399,900
E9542 County Road I, Clintonville, WI 54929
Tricia Schultz Keller Williams Fox Cities
$495,000
N3991 Maple Ln, Tigerton, WI 54486
Jeremiah Parker EXIT REALTY CW
$369,900 New Construction
247 E Madison St, Clintonville, WI 54929
Tricia Schultz Keller Williams Fox Cities
$800,000
0 Albert's Rd, Larrabee, WI 54929
0 Albert's Rd, Larrabee, WI 54929$349,900
E9123 Golf Club Rd, Clintonville, WI 54929
Vicky Wait Schroeder & Kabble Realty, Inc.
$170,000
0 Kutchenriter Rd, Clintonville, WI 54929
0 Kutchenriter Rd, Clintonville, WI 54929$230,000
E6170 Hidde Rd, Marion, WI 54950
Quinn Tolan Berkshire Hathaway HS Lakes & Land Real Estate
$749,900
N9170 Pagel Rd, Iola, WI 54945
Tiffany Holtz Coldwell Banker Real Estate Group
$340,000
Lot 3 Maple Ln, Grant, WI 54486
Lot 3 Maple Ln, Grant, WI 54486$349,900
N5596 Range Line Rd, Shawano, WI 54166
Jim Zierden Coldwell Banker Real Estate Group
$379,900