$149,000
- Land
- 7 Acres
- $21,286 per Acre
0 Judkins Rd, Pike Road, AL 36064
0 Judkins Rd, Pike Road, AL 36064$149,000
0 Judkins Rd, Pike Road, AL 36064
0 Judkins Rd, Pike Road, AL 36064$89,000
0 Barganier Rd Unit 17815581, Cecil, AL 36013
0 Barganier Rd Unit 17815581, Cecil, AL 36013$193,750
Lot 11 Greyrock Ln, Cecil, AL 36013
Lot 11 Greyrock Ln, Cecil, AL 36013$4,400,000
Highway 80 In MacOn County Unit Alabama, Cecil, AL 36013
Highway 80 In MacOn County Unit Alabama, Cecil, AL 36013$138,000
230 Crossing Ln, Pike Road, AL 36064
230 Crossing Ln, Pike Road, AL 36064$575,000
Lot 10B Meadowbrook, Mathews, AL 36013
Lot 10B Meadowbrook, Mathews, AL 36013$160,000
000 Randall Rd, Cecil, AL 36013
000 Randall Rd, Cecil, AL 36013$89,000
1506 Barganier Rd, Cecil, AL 36013
1506 Barganier Rd, Cecil, AL 36013$212,500
lot 11 Greyrock Ln, Cecil, AL 36013
lot 11 Greyrock Ln, Cecil, AL 36013