$315,500
- Land
- 10.52 Acres
- $29,990 per Acre
6695 Tillery Rd SE, Faucett, MO 64448
6695 Tillery Rd SE, Faucett, MO 64448$315,500
6695 Tillery Rd SE, Faucett, MO 64448
6695 Tillery Rd SE, Faucett, MO 64448$235,000
709 SE 3rd St, Faucett, MO 64448
Rachel Jackson Keller Williams KC North
$45,000
0 3rd St, Faucett, MO 64448
0 3rd St, Faucett, MO 64448$80,000
0 Elm St, Faucett, MO 64448
0 Elm St, Faucett, MO 64448$174,900
63 Houseman St, Faucett, MO 64448
Haley Lake RE/MAX PROFESSIONALS