$350,000
7318 Old Mount Holly Rd, Charlotte, NC 28214
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,857 Sq Ft
- Built 1933
Last Sold Summary
- 7% Below List Price
- $188/SF
- 95 Days On Market
Current Estimated Value $313,509
Last Listing Agent Valerie Lewis COMPASS
$350,000
7318 Old Mount Holly Rd, Charlotte, NC 28214
Last Sold Summary
Current Estimated Value $313,509
Last Listing Agent Valerie Lewis COMPASS