$230,000
- Land
- 49.13 Acres
- $4,681 per Acre
00 Abbott Place, Chatham, VA 24531
00 Abbott Place, Chatham, VA 24531$230,000
00 Abbott Place, Chatham, VA 24531
00 Abbott Place, Chatham, VA 24531$257,900
633 Woodlawn Academy Rd, Chatham, VA 24531
Jason Merricks WILKINS & CO., REALTORS, INC.
$264,900
236 S Main St, Chatham, VA 24531
Samantha Barber Real Broker, LLC
$206,880
00 Snakepath Rd, Blairs, VA 24527
00 Snakepath Rd, Blairs, VA 24527$299,900
309 Marion Rd, Chatham, VA 24531
Karl Miller Karl Miller Realty LLC
$249,900
1928 Riddle Rd, Chatham, VA 24531
Callie Reyes Mark A. Dalton & Co., Inc.