$279,900
- Land
- 28 Acres
- $9,996 per Acre
1500 West, Jasonville, IN 47438
1500 West, Jasonville, IN 47438$279,900
1500 West, Jasonville, IN 47438
1500 West, Jasonville, IN 47438$189,000
8545 E County Road 475 N, Poland, IN 47868
8545 E County Road 475 N, Poland, IN 47868$499,900
517 N Pioneer Rd, Centerpoint, IN 47840
Darrin Galyean
My Agent
(812) 412-2702
$189,000
8545 E Co Rd 475 N, Poland, IN 47868
8545 E Co Rd 475 N, Poland, IN 47868$2,275,000
10738 N County Road 100 E, Brazil, IN 47834
Christopher Turnbell Geswein Farm & Land Realty
$273,000
0 N County Road 575 W, Posey Township, IN 47834
0 N County Road 575 W, Posey Township, IN 47834$419,900
Tbd E Sr 246 Unit Clay City IN 47841, Clay City, IN 47841
Tbd E Sr 246 Unit Clay City IN 47841, Clay City, IN 47841$525,000
3464 E County Road 1200 N, Brazil, IN 47834
Peg Carney Finzel CENTURY 21 ELITE
$399,000
924 W Lake Shore Point, Brazil, IN 47834
Lori Dalton-Niewald HOMETOWN REALTY, INC
$600,000
7904 N County Road 425 W, Brazil, IN 47834
Kathy Sapp Modesitt EMMERT REALTY
$465,000
5795 W County Road 1350 S, Jasonville, IN 47438
JENNIFER CROSBY CENTURY 21 ELITE
$425,000
10708 N Murphy Rd, Brazil, IN 47834
Lori Dalton-Niewald HOMETOWN REALTY, INC
$450,000
10885 Private Road 370 E, Brazil, IN 47834
Brandon Sneath A & B HOMES
$258,000
0 N County Road 700 E, Poland, IN 47868
0 N County Road 700 E, Poland, IN 47868$989,000
425 W County Road 800 N, Brazil, IN 47834
Laura Hudson KEY REAL ESTATE INDIANA
$1
0000 E County Road 300 S, Bowling Green, IN 47833
0000 E County Road 300 S, Bowling Green, IN 47833$145,875