$29,900
- Land
- 3.61 Acres
- $8,283 per Acre
TBD Nalleys Cir, Covington, VA 24426
TBD Nalleys Cir, Covington, VA 24426$29,900
TBD Nalleys Cir, Covington, VA 24426
TBD Nalleys Cir, Covington, VA 24426$179,900
607 Heatherton Dr, Covington, VA 24426
Janie Tyree
MOUNTAIN RIVER REALTY LLC
(540) 701-7255
$75,000
3535 Midland Trail, Covington, VA 24426
Janie Tyree
Mountain River Realty
(540) 573-2843
$248,000
321 Pine St, Clifton Forge, VA 24422
Myra R. Beams
REAL BROKER LLC
(540) 730-1254
$150,000
709 Coleman St, Covington, VA 24426
Janie Tyree
Mountain River Realty
(540) 329-2582
$249,900
214 Chapel Dr, Covington, VA 24426
Janie Tyree
Mountain River Realty
(540) 417-1290
$225,000
4200 Potts Creek Rd, Covington, VA 24426
Bryan Thompson
$375,000
Contact Agent, Covington, VA 24426
Bryan Thompson Whitetail Properties Real Estate
$219,000
0 Middle Mountain Rd Unit LotWP015, Covington, VA 24426
0 Middle Mountain Rd Unit LotWP015, Covington, VA 24426$590,000
0 Grafton St Unit LotWP001 22737566, Clifton Forge, VA 24422
0 Grafton St Unit LotWP001 22737566, Clifton Forge, VA 24422$5,000,000
0 W Morris Hill Rd, Covington, VA 24426
0 W Morris Hill Rd, Covington, VA 24426$259,900
616 Dunbrack Rd, Covington, VA 24426
Jeff Black Lexington Real Estate Connection
$374,500
1307 E Dolly Ann Dr, Covington, VA 24426
Kelly Campbell
$444,000
306 Woodbrook Dr, Covington, VA 24426
Dominika Williams HIGHLANDS REALTY & ASSOCIATES LLC
$539,000
800 E Morris Hill Rd, Covington, VA 24426
Lisa Brown HIGHLANDS REALTY & ASSOCIATES LLC
$199,950
616 Oak St, Clifton Forge, VA 24422
Jeanne Brooksbank Real Broker LLC
$236,500
7150 Mill Branch Rd, Covington, VA 24426
Monty Bowman HIGHLANDS REALTY & ASSOCIATES LLC
$239,999
102 6th St, Iron Gate, VA 24448
Dominika Williams HIGHLANDS REALTY & ASSOCIATES LLC
$588,000
116 Dustys Rd, Covington, VA 24426
Lisa Brown HIGHLANDS REALTY & ASSOCIATES LLC
$215,000
306 Broken Arrow Ln, Covington, VA 24426
Tara Brewster Greenway's Real Estate & Auction Inc
$169,000
105 Clearwater Dr, Covington, VA 24426
Tarie Warlitner Mountain River Realty
$429,000
252 S River Rd, Covington, VA 24426
Michael Trani RE/MAX ALL STARS
$220,000
1019 Staunton St, Selma, VA 24474
Monty Bowman HIGHLANDS REALTY & ASSOCIATES LLC
$169,950
5215 Kanawha Trail, Covington, VA 24426
Lisa Martin BERKSHIRE HATHAWAY HOMESERVICES PREMIER, REALTORS(r) - NORTH
$269,000
204 Boone Rd, Covington, VA 24426
Kevin Hall B.A. Rupert Real Estate Inc
$169,000
1103 Brookhaven Dr, Covington, VA 24426
Kelly Campbell
$1,495,000
1100 Mccormick Blvd, Clifton Forge, VA 24422
Lori Mccarren WAINWRIGHT & CO., REALTORS(r)
$649,000
0000 Wolfe Rd, Covington, VA 24426
0000 Wolfe Rd, Covington, VA 24426$17,900
608 W Ridgeway St, Clifton Forge, VA 24422
DENNIS HAWES Home Realty Buena Vista
$119,000
6701 Valley View Dr, Hot Springs, VA 24445
Sherri Holland HIGHLANDS REALTY & ASSOCIATES LLC
$2,150,000
504 Airport Dr, Hot Springs, VA 24445
Kyle Hause Long & Foster Real Estate-James River
$52,500
13 Alleghany St, Clifton Forge, VA 24422
Kelly Campbell
$100,000
581 Roxbury St, Clifton Forge, VA 24422
Kelly Campbell
$15,980
1506 Westwood Dr, Covington, VA 24426
1506 Westwood Dr, Covington, VA 24426$1,250,000
500 Jacksons Flat, Covington, VA 24426
Patrick Charlton CHARLTON ASSOCIATES
$50,000
309 Roxbury St, Clifton Forge, VA 24422
David Carter GATEWAY REAL ESTATE LLC
$135,000
1305 Donovan St, Selma, VA 24474
Dwayne Epperly KELLER WILLIAMS REALTY ROANOKE
$35,000
726 Rose Ave, Clifton Forge, VA 24422
Danielle Richards MOUNTAIN VIEW REAL ESTATE LLC
$52,500
734 Verge St, Clifton Forge, VA 24422
Kelly Campbell
$114,900
5406 Johnson Creek Rd, Covington, VA 24426
Dwayne Epperly KELLER WILLIAMS REALTY ROANOKE
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2